Svatby a rodinné oslavy

V Pivovarském dvoře je možno pořádání soukromých oslav, svatebních hostin, firemních večírků, školeních, srazů.

Na vaše přání pro vás připravíme svatební hostinu, rodinnou oslavu, školní sraz a další společenské sešlosti. Rádi zajistíme stravování a pitný režim pro vaše hosty po celý den. Slavnostní oběd, studený i teplý raut, večerní a odpolední grilování ve vámi vybraném složení.
Zajistíme také výzdobu slavnostního stolu a vnitřních i venkovních prostor. A rádi vám vyhovíme i co se týče speciálních požadavků.

Připravíme zařídímeSVATBY

Na vaše přání pro vás připravíme svatební hostinu, Rádi zajistíme stravování a pitný režim pro vaše hosty po celý den. Slavnostní oběd, studený i teplý raut, večerní a odpolední grilování ve vámi vybraném složení.

Zajistíme také výzdobu slavnostního stolu a vnitřních i venkovních prostor. A rádi vám vyhovíme i co se týče speciálních požadavků.

Můžeme dle přání zajistit ji doprovodný program či zajimavá překvapení vše dle vašeho přání.

https://www.poddzbanskypivovar.cz/wp-content/uploads/svatba_mala-1.jpg

Připravíme zařídímeRODINNÉ OSLAVY

Oslavte významnou událost či životní jubileum s rodinou i přáteli. Pomoc s koordinací oslavy, menu sestavené dle Vašeho přání, příprava slavnostní tabule a zajištění zábavy v případě zájmu jsou pro náš tým samozřejmostí.

OSLAVA PROMOCE

Promoce úspěšných studentů, významná událost, kterou je třeba náležitě oslavit v kruhu nejbližších. Rádi pro vás připravíme slavnostní tabuli i speciální pivní i jidelní menu.

ZÁSNUBY

Neobviklé zásnuby v pivovaru:-) zajimavá volba pro odvážlivce, kteřrýplánuje skutečně jedinečné zásnuby. Romantická večeře v pivovaru včetně ubytování a možnosti zajimavého překvapení.

Neváhejte se na nás obrátit, rádi vám pomůžeme s přípravou.

https://www.poddzbanskypivovar.cz/wp-content/uploads/oslava.jpg